پرینت سه بعدی تبریز

خدمات پرینت سه بعدی

با خدمات چاپ سه بعدی سیلیکونی خالص و صنعتی، در مقیاس بزرگ و خالص، توسعه محصول خود را تسریع کنید. مورد اعتماد مهندسان در سراسر جهان. ما از مفهوم تا نمونه سازی و تولید شریک شما هستیم.

ما چگونه کار می‌کنیم؟

توسعه محصول و فرآیندهای تولید خود را با مواد و فناوری های پیشرفته ما تسریع کنید. خواه نمونه سازی، توسعه محصول یا تولید قطعات با کاربرد نهایی باشد، ما می توانیم از شبکه خود برای یافتن راه حل مناسب پرینت سه بعدی برای پروژه شما استفاده کنیم.

مرحله اول
پرینت سه بعدی
ارزیابی و تجزیه و تحلیل
پرینت سه بعدی رزینی ماکت معماری سایه بان - پرینت سه بعدی تبریز اینوفب

تجزیه و تحلیل باعث تولید محصولات بهتر می شود
ما می‌توانیم با تحقیقات کامل، از تجزیه و تحلیل مواد گرفته تا تجزیه و تحلیل SWOT، به شما کمک کنیم. این به شما امکان می دهد کاربردی ترین فناوری ها و مواد را برای مطابقت با ویژگی ها و کاربردهای محصولات خود انتخاب کنید.

مرحله دوم
پرینت سه بعدی
خدمات طراحی سه بعدی
راه اندازی کسب و کار پرینت سه بعدی - اینوفب

 

جایی که همه چیز با هم جمع می شود
برای مدل سازی سه بعدی محصول خود به کمک نیاز دارید؟ از تیم طراحی متخصص ما کمک بگیرید. ما می‌توانیم طرح‌های دوبعدی را ارائه کنیم که هنگام جستجوی حفاظت IP برای طرح‌ها مفید باشند، و خدمات مدل‌سازی سه بعدی را ارائه می‌دهیم که مخصوصاً برای مراحل نمونه‌سازی مفید هستند. همه طرح های ما برای قابلیت چاپ سه بعدی بهینه شده اند. رفتن از ایده به نمونه اولیه به تولید هرگز سریعتر از این نبوده است.

مرحله سوم
پرینت سه بعدی
نمونه سازی و اعتبار سنجی

 

مرحله نهایی قبل از تولید
برای تحقق بخشیدن به محصولی که بالاترین الزامات کیفیت را برآورده می کند، توسعه یک نمونه اولیه مهم است. این اجازه می دهد تا تغییرات لازم در مراحل اولیه شناسایی شوند و در توسعه گنجانده شوند. در نتیجه از هزینه های بالا و کار اضافی در حین یا پس از تولید محصول شما جلوگیری می شود.

مرحله چهارم
پرینت سه بعدی
تولید
پرینت سه بعدی در تولید اینوفب

 

چاپ سه بعدی به عنوان یک فناوری تولید؟
پرینت سه بعدی به طور فزاینده ای به عنوان یک روش تولید استفاده می شود. خواص ایزوتروپیک و چاپگرهای سه بعدی حلقه بسته به موارد استفاده جالبی منجر شده است. می خواهید بیشتر بیاموزید؟ برای هر گونه سوال یا پیشنهاد سریع با ما تماس بگیرید.

دریافت قیمت

خدمات چاپ سه بعدی

دوست داریم بیشتر از شما بشنویم! لطفا برای هر گونه سوال با شماره موبایل 09357125677 تماس بگیرید یا فرم زیر را تکمیل کنید و ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد

اسکرول به بالا